E-konsultācijas


HAUS LEGAL piedāvā sniegt e-konsultācijas, aizpildot zemāk esošo logu ar Jūsu situācijas aprakstu par kuru Jūs vēlētos saņemt juridisko e-konsultāciju. Jautājumus par E-konsultāciju Jūs variet nosūtīt arī uz info@haus.lv, it īpaši, ja vēlaties pievienot kādus dokumentus.

HAUS LEGAL speciālisti 1-2 darba dienu laikā izskatīs Jūsu atsūtīto situācijas aprakstu un sniegs Jums atbildi par e-konsultācijas izmaksām. Jūsu situācijas apraksts tiks izskatīts bezmaksas. Ja e-konsultācijas piedāvājumu akceptēsiet, tad pēc priekšapmaksas rēķina samaksas, uz Jūsu norādīto e-pastu tiks nosūtīta detalizēta e-konsultācija par Jūs interesējošo jautājumu (tajā skaitā dokumentu projekti, ja tādus būsiet pasūtījuši).

E-konsultācijas priekšrocības: 

1. Laika ekonomija, jo klātienē nav jātiekas;

2. Jums būs neatkarīgu juristu viedoklis ar piedāvātu situācijas risinājumu, tādējādi Jūs to varēsiet salīdzināt, iespējams, ar jau Jūsu rīcībā esošu situācijas risinājumu, pārliecinoties par esošā risinājuma kvalitāti, pareizumu, pamatotību, paredzētajiem/neparedzētajiem riskiem (piemēram, par jau izskatīta līguma kvalitāti).

info@haus.lv
+371 22376222

 .