Nekustamie īpašumi

Pilns juridisko pakalpojumu nodrošinājums

HAUS LEGAL saviem klientiem nodrošina pilnu darījuma norises organizēšanu un juridisko uzraudzību, dokumentu  sagatavošanu (pirkuma, nomas, īres, ķīlas, aizdevuma, darījuma konta u.c. līgumi), pārrunu organizēšanu ar pircēju/pārdevēju/banku, ietverot atbilstošas tirgus cenas noteikšanu. HAUS LEGAL nodrošina pilnu servisu no idejas pirkt/pārdot/izīrēt/iznomāt nekustamo īpašumu līdz darījuma pilnīgai noslēgšanai (reğistrācijai Zemesgrāmatā, naudas līdzekļu saņemšanai).

Lasīt tālāk

Investīcijām, pirkšanai, pārdošanai, nomai

HAUS LEGAL piedāvā veikt nekustamā īpašuma, kas ir paredzēts investīciju veikšanai, analīzi. HAUS LEGAL piedāvā veikt izraudzītā nekustamā īpašuma atbilstību investīciju mērķiem (ilgtermiņa, īstermiņa), t.sk. veikt ROI un NOI aprēķinus, veikt nekustamā īpašuma tehnisko apsekošanu, nosakot precīzu nepieciešamo papildus ieguldījumu apmēru,  kā arī noteikt lietderīgāko nekustamā īpašuma izmantošanas veidu.

HAUS LEGAL veic arī nekustamā īpašuma piemeklēšanu atbilstoši pircēja, nomnieka vajadzībām - namīpašumi, zemes gabali, biroji, veikali, t.sk. lielākajos tirdzniecības centros Latvijā, Lietuvā, Igaunijā.  

Veikalu tīklu attīstība

Ņemot vērā mūsu speciālistu pieredzi veikalu tīklu attīstības jomā Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Bulgārijā un Rumānijā, piedāvājam veikalu tīkliem, kas jau darbojas minētajās valstīs, vai kuri tikai plāno uzsākt savu darbību šajos reğionos, pakalpojumus, kas ietver attīstības plānu sagatavošanu, tirdzniecības vietu piemeklēšanu, atbilstoši uzņēmuma specifikai (izvērtējot konkurentus, iedzīvotāju skaitu, pirktspēju un citus kritērijus), vienošanos ar tirdzniecības centriem par telpu nomu, nomas noteikumiem, klienta interešu pārstāvēšanu, kā arī nomas līgumu profesionālu analīzi.

Hipotekārie kredīti

Piedāvājam konsultāciju un pakalpojumu kompleksu gan juridiskajām personām, gan fiziskajām personām hipotekāro kredītu noformēšanas procesā, kas ietver pilnu juridiskās dokumentācijas analīzi, sadarbību nekustamā īpašuma vērtēšanas procesā, konsultācijas par maksātspējas un citām prasībām kredītu saņemšanai kredītiestādēs, klientu interešu pārstāvēšana kredītiestādēs, kā arī konsultācijas un iespējamo risku analīze, noformējot aizņēmumus pie nebanku aizdevējiem.


Jautājumiinfo@haus.lv
+371 22376222

 .