Par mums

HAUS LEGAL vadošo darbinieku darba pieredze ir ilgāka kā 20 gadi, kas nodrošina kvalitatīvus juridiskos, grāmatvedības un nekustamo īpašumu pakalpojumus ne tikai balstoties uz teorētiskām zināšanām, bet arī uz praktiskām zināšanām, kas gūtas vadot juridisko un grāmatvedības nodaļu darbu starptautiskos uzņēmumos, kā arī strādājot valsts sektorā - ministrijās. HAUS LEGAL speciālisti ir gatavi dalīties ar Jums ar savu pieredzi un zināšanām, lai sasniegtu Jūsu uzņēmuma mērķus un rezultātus.

HAUS LEGAL speciālistiem ir apjomīga darba pieredze darījumu nosacījumu pārrunu organizēšanā un darījumu norises uzraudzībā ar bankām, advokātu birojiem starptautiskiem un lieliem uzņēmumiem, kas darbojas tirdzniecības, ražošanas, loģistikas un būvniecības jomās Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Lietuvā, Bulgārijā un Rumānijā.

HAUS LEGAL ir liela pieredze klientu interešu pārstāvēšanā tiesās, bankās, valsts un pašvaldību institūcijās, t.sk. Konkurences padomē, Darba inspekcijā, advokātu, notāru birojos, Patērētāju tiesību aizsardzības centrā, Izložu un azartspēļu komisijā, būvvaldēs, kā arī attiecībās ar starptautiskiem nekustamo īpašumu attīstītājiem ārvalstīs u.c. 

VĪZIJA

HAUS LEGAL - inovatīvs, dinamisks un ir uzticams sadarbības partneris saviem klientiem.

HAUS LEGAL - konsultācijas un pakalpojumi ar vērtību.

MISIJA

Mēs gribam sniegt labāko katram klientam, atbilstoši katra klienta vajadzībām un mērķiem.

Mēs visu darām ar prieku un iedvesmu.

VĒRTĪBAS

Klients - Mēs vienmēr cenšamies sniegt vairāk, nekā no mums sagaida!

Kvalitātes izcilība - Atbildība par visu ko darām!

Komandas gars - Mēs strādājam kopā, cienot viens otru!

DARBĪBAS STRATĒĞIJA

HAUS LEGAL stratēģija ir būt mūsdienīgam un efektīvam juridisko, nekustamo īpašumu un grāmatvedības pakalpojumu sniedzējam, nodrošinot kvalitatīvu un mūsdienīgu servisu. Stratēģijas galvenās prioritātes ir cieša un individuāla sadarbība ar klientu, maksimāli izpildot klienta uzdevumus un sasniedzot klienta izvirzītos mērķus. .